Haber

Cumhurbaşkanı Bozkurt’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel hediye

TBMM’de düzenlenen AK Parti Grup Toplantısı’na katılan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, halkın huzuruna çıktığında Ertuğrul Gazi Kılıcı’nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen AK Parti Grup Toplantısı’na Eskişehirliler damgasını vurdu. AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Parıltı Günay ile İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile İnönü ve Han ilçelerinden çok sayıda vatandaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasını dinledi. Konuşmanın ardından AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Işık Günay ve İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Günay, ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, “İnönü Belediye Başkanımız Sayın Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Ertuğrul Gazi Kılıcı’nı takdim etmiştir. Hemşerilerimizin sevgi ve saygılarını İstanbul’dan ilettik.” Eskişehir Cumhurbaşkanımıza.”

İnönü halkının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a selamlarını ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’un Ertuğrul Gazi kılıcı sürprizinden çok memnun kaldı, selamlarını ileterek Eskişehir ve İnönü’ye teşekkür etti. – ESKİŞEHİR

kumlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu