Ekonomi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine 30 Bin Adet Gıda Paketi Dağıttı

Ramazan ayı boyunca her gün farklı mahallelerde kurduğu gönül sofralarının yanı sıra binlerce vatandaşı geleneksel iftar çadırında buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahiplerini de unutmadı. Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine 30 bin gıda paketi dağıttı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı boyunca kent genelinde ihtiyaç sahiplerine 30 bin gıda kolisi dağıttı. Ramazan ayı boyunca her gün farklı mahallelerde kurduğu gönül sofraları ile binlerce vatandaşı bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir klasik haline getirdiği Ulu Cami yanındaki iftar çadırını da unutmadı. ihtiyaç sahibi aileler. Bu çerçevede Denizli Büyükşehir Belediyesi, temel besin maddelerini içeren 30 bin gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu yıl Ramazan ayının Denizli’de de güzel geçtiğine dikkat çekerek, mübarek ayın manevi atmosferini hep birlikte yaşadıklarını söyledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduğunu vurgulayan Önder Zolan, geleneksel gıda paketi takviyesine bu yıl da ramazan ayında devam ettiklerini belirtti.

“Ramazan paylaşmaktır, yardımlaşmaktır”

Mahallelerde kurdukları iftar çadırı ve ocak sofralarında her gün binlerce vatandaşla buluşup oruç tutmanın zevkini birlikte yaşadıklarını kaydeden Önder Zolan, “11 ayın sultanı Ramazan, paylaşmak, yardımlaşmak demektir. “Olsa da onlara katkı sağlamak için Ramazan kolilerini ulaştırmaya çalıştık. Vatandaşlarımızın dertleriyle ilgilenmeye, onların ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu