Teknoloji

Erişim Sorunu Başladı: Youtube Çöktü, Neden Açılmıyor? Youtube Kapatıldı mı?

Ülkemizde yaşanan yıkıcı depremin ardından vatandaşlar, yıkımın yaşandığı 10 ilde yaşananları takip etmek için sosyal medya ve Youtube paylaşımlarını takip ediyor. Sosyal medya aracılığıyla tüm yurtta büyük bir seferberlik duyurulur, yardım kampanyaları yapılır ve bu formda bağlantı sağlanır. Ancak aynı zamanda yayınlanan dezenformasyonun da önüne geçilmeye çalışılmaktadır. 8 Şubat Çarşamba günü saat 17.00 sıralarında vatandaşlar Youtube’a erişim sorunu yaşamaya başladı. Peki Youtube çöktü mü? YouTube erişim sorunu? YouTube neden açılmıyor? Detaylar burada…

YouTube Erişim Sorunu?

Video izleme platformu YouTube’un 8 Şubat Çarşamba akşamı kullanıcılarına erişimde sorun yaşadığı gözlemlendi. YouTube kullanıcıları soluğu internette aldı. Bazı kullanıcılar YouTube erişim sorununun hala devam ettiğini söylüyor. Ancak konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

YouTube Çöktü mü?

YouTube’un çökmediği düşünülüyor ancak NetBlocks’un Türkiye’de Twitter’ın kısıtlandığını açıklamasının ardından Youtube’un ‘bant küçültme uygulaması’ nedeniyle erişim kısıtlandı.

eceabathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu