Yaşam

JENNIFER ANISTON, COLE SPROUSE’UN YAŞINA İNANAMAZ

Jennifer Aniston dünyanın en ünlü kadın oyuncularından biri olabilir… Dolgun saç tonu bir yana, Aniston tıpkı bizim gibi, yani biraz… Yeni ‘Murder Mystery 2’ filmi hakkında kısa bir süre önce Access Hollywood’a röportaj veren Aniston , ‘Arkadaşlar’ dizisinin yıldızlarından birinin yaşını öğrendi. Büyük bir şok tepkisi vererek hepimize yakın olduğunu kanıtladı.

Dizide Ross Geller’in karakterinin oğlu Ben Geller’ı canlandıran Cole Sprouse’un yaşını röportajda öğrenen Aniston duyduklarına inanamadı. Cole Sprouse’un ikiz kardeşi Dylan ile 30 yaşına yeni girdiğini öğrenen Aniston, “Ne?” O bağırdı. Aniston şokunu gizleyemeyerek iki eliyle onun başını tuttu ve “Hayır, hayır, olamaz. Vay canına, bu gerçekten delilik” dedi. Sevgili Jennifer, inan bize, seni anlıyoruz!

Şimdi yedi yaşında olan Sprouse, ‘Arkadaşlar’ dizisinde oyunculuğa başladığında Aniston ile birçok eğlenceli sahnede rol almıştı. Bir röportajda Aniston’a aşık olduğunu kısaca söyleyen Sprouse’a yanıt olarak Aniston, “O küçücüktü” şeklinde tepki gösterdi. 2021’de ‘Drew Barrymore Show’a katılan Sprouse, Aniston’a olan sevgisinden dolayı onunla çalışmanın çok zor olduğunu itiraf etti. Sprouse, “Sürekli kekeliyordum ve repliklerimi unutuyordum,” diye ekledi.

Jennifer Aniston, bir süre önce ‘Friends’ dizisinden farklı bir rol arkadaşıyla görüşmeye gelmişti. ‘Friends’ nostaljisini doruklarda yaşayan Aniston, ‘Live With Kelly and Ryan’ programının kamera arkasında Mae Whitman ile tanıştı. Şimdi sekiz yaşında olan Whitman, Friends dizisinin üçüncü bölümünde izci kız karakterini canlandırdı.

Aniston’ın kızını oynayan Emma ile bir sonraki buluşması olabilir mi?

hamamozu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu