Haber

Putin’i küplere bindiren video! Ön cepheye ceza olarak gönderilen uygunsuz görüntüler

RusyaUkrayna ile Ukrayna arasındaki savaş bir yılı aşkın süredir devam ederken, Moskova’da üst düzey bir yetkilinin ‘seks partisi video skandalı’ patlak verdi.

İKİ KADINLA UYGUN GÖRÜNTÜLER GÖRÜNTÜLENDİ

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, adı açıklanmayan ancak üst düzey yetkili olduğu iddia edilen bir erkeğin iki kadınla uygunsuz görüntüleri yer alıyor. Görüntülerde kimliği belirlenemeyen şahsın amirine, “Yarın işime geç gideyim, biraz uyumak istiyorum, muhtemelen öğlen işe gidebilirim. Abi lütfen biraz uyu yarın biraz geç kalacağım ama yarın sana dönerim.”

Rus yetkilinin uygunsuz görüntüleri Kremlin’i karıştırdı.

“LÜTFEN DENIS’E İZİN VERİN”

Yatakta yatan kadınlardan biri, “Lütfen kusura bakma, Denis,” diyor. Muhalif Rus medyası, kadının Denis olarak adlandırdığı kişiyle ilgili olarak, videonun Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in en güvendiği isimlerden biri olan Denis Valerievich’e hitaben kaydedildiğini iddia etti.

“PENALTI OLARAK CEPHEYE GÖNDERİLMESİ GÜNDEMDE”

Rus medya kuruluşu Baza, bu videonun Kremlin’de rahatsızlık yarattığını belirterek, “Bu video nedeniyle videoyu çeken kişinin cepheye gönderilmesi gündemde” iddiasında bulundu. Görüntüyü çeken kişinin askeri okulda görev aldığı tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu