Yaşam

Three Sisters Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Three Sisters 40. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Süreç Sinema imzalı Üç Kız Kardeş, 28 Şubat Salı akşamı 39. bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizinin bu bölümü seyircilerden tam not aldı. Başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı Üç Kız Kardeş’in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Üç Kız Kardeş dizisi 40. bölümde neler olacak?

İşte Three Sisters 40. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Süreç Sinema imzalı, başarılı yapım Üç Kız Kardeşler’in yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturuyor, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş 39. bölüm özeti. ?

Üç Kız Kardeş 39. bölümde Somer, Türkan’a olan aşkından vazgeçiyor. Türkan ise Somer’den ayrılmaya ve kendi hayatını kurmaya karar verir.

Türkan, “Babamın evi babamın evi, kocamın evi kocamın evidir” diyerek kendi ayakları üzerinde durmaya karar verir. Kendi imkanlarıyla bir evi var.

En büyük umudu karnındaki bebeği olan Türkan, bundan sonraki hayatını planlamak için harekete geçer. Somer, Türkan’ın evini bulur ve nerede yaşadığını görünce şok olur.

Derya, Mustafa’nın yanına sığınır. Derya’nın aldığı karar iki aileyi karşı karşıya getirir. Sevilay ise ailesini daha fazla endişelendirmemek için durumu Nesrin’e anlatır.

Nesrin’in Sevilay’a olan tahammülü giderek azalmaktadır. Sevilay’ın tavrı yaşananlar karşısında sertleşmeye başlar.

Derya evden çıktıktan sonra Sadık, İzmir’e gider. Derya’nın okulunda Mustafa ve Derya’yı yan yana görünce sinirlerine hakim olamaz. Mustafa’ya saldıran Sadık, kızını kaybetmemek için uğraşıyor.

Öte yandan Türkan için endişelenen Nesrin ve Sadık kızlarını ikna etmek için onun evine giderler. Türkan onları karşısında görünce çok şaşırır ve beklediği desteği bulamayınca bütün öfkesini haykırır.

Somer’in basına yaptığı açıklama Türkan’ın bütün gemileri yakmasına neden olur. Artık barışma şansı kalmamıştır… Ortada Mine’nin planı da işler.

Peki Three Sisters 40. bölümde neler olacak? Three Sisters son bölüm fragmanı burada. ?

Üç Kız Kardeş 40. Bölüm Fragmanı

defne-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu