Yaşam

Ünlü komedyen Ricky Gervais ile aynı salonda sahne alacak Cem Yılmaz bilet fiyatlarını ikiye katladı

Cem Yılmaz’ın ‘CMXXIV’ isimli yeni gösterisi 7 Şubat’tan itibaren seyirciyle buluşacak. Biletleri 495 TL ile 4 bin 400 TL arasında satışa çıkan ve kısa sürede tükenen Yılmaz’ın Viyana’da bilet fiyatları dikkat çekti. Yılmaz’ın biletleri, aynı salonda sahne alacak dünyaca ünlü komedyen Ricky Gervais’in biletlerinin iki katıydı.

Ünü ülkeyi aşan Cem Yılmaz, gösterisini Viyana’da dünyaca ünlü komedyen Ricky Gervais’in sahne aldığı salonda gerçekleştirecek. Yılmaz’ın gösteri biletleri de satışa çıktı. Gervais’in aynı salondaki gösteri bileti 60 avroya satılırken, Yılmaz’ın aynı kategorideki bileti 125 avroya satışa sunuldu. Abese Irca hesabının gündeme getirdiği fiyat farkı herkesi şaşkına çevirdi.

BİLETLERİ KARABORSADA OLDUĞUNDA İSYAN ETTİ

Cem Yılmaz’ın Türkiye’de dakikalar içinde biten gösteri biletleri geçtiğimiz günlerde karaborsada 50 bin TL’ye satıldı. Paylaşımıyla duruma isyan eden Cem Yılmaz, “Bir kez daha uyarıda bulunayım… Değerli arkadaşlar, benimki İstanbul’daki ortalama gösteri biletiyle aynı fiyat. 30 yıl oldu… Yıllardır ‘karaborsa’, lütfen almayın, yapmayın, almayın. Sahte bilet bile aman tanrım!’ Bunu söylesem bile, bu çocukça çığlığın hiçbir anlamı yok… Bunu kontrol edecek, yasaklayacak, yaptırım uygulayacak kişi ben olmadığım için tek seçeneğim icraat yapmamak. Son kez söylüyorum, dört gösteri yapmıyorum, bu sezon 100 gösteri olacak, biri kurum gibi, internet üzerinden hiçbir sorumluluk almadan bilet satan bir siteye benziyor. ve ‘hey 47.800 bilet var’ deyince artık almayı bırakın! Allah aşkına, biletler 50 bin, biletler 20 bin, 100 üzerinden biletler, tedirgin etmeyin beni. biletler ne kadar… Abi önden “Var mı? Para ile! Ben bu konuya girmiyorum bile” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu